ADRESS EMLAK 'TAN  TÜRKİYENİN GAYRİMENKUL VE EMLAKÇILIK ALANINDAKİ  
                               TEK İŞ  GELİŞTİRME MODELİ  YENİ NESİL HİZMETLER
                                        
                            

Adress Emlak Türkiyede Gayrimenkul ve Emlakçılık sektöründe Bir İlk’e imza atmaktan  ve siz değerli Müşteri ve yatırımcılarımızla bunu Paylaşmaktan  onur ve gurur duymaktayız.
Adress Emlak iş geliştirme modeli sayesinde  Gayrimenkul ve Emlakçılık  alanında Çok uzun zamandır kimsenin dokunmadığı  konulara cesur  dokunuşlarda bulunarak  yeni nesil hizmetlerle sizleri ve meslektaşlarımızı tanıştırıyoruz.
 Adress emlak iş modelinin içinde bulunan yardımcı yeni nesil hizmetlerden  Mülk sahibinin tercihi ile belirlenmiş olan   yeni nesil hizmetlerden tercih edilen  birinin  ücretinin  Adress Emlak Tarafından   ödenmesi ile işleyen  ve Tüm meslektaşlara  paylaşım sözümüz ile taçlandırılmış  ilk ve tek  iş geliştirme modelidir.  
İş geliştirme Modelimizde Adress Emlak,tan  Daire kiralayan müşterilerimiz içinde bir yardımcı yeni nesil bir hizmet mevcuttur . Kiralama hizmetinin sonuçlanmasının ardından Kiracı müşterimizin İski abonelik güvence  bedelini  biz ödüyoruz . 
Yeni nesil Hizmetlerimizden  Pilot olarak seçtiğimiz üç yardımcı  hizmet Ürününü tanıtmak istiyoruz.
Ev yada iş yerlerinizin Satılması yada kiralama hizmeti alınması sonucunda Aşağıda sıraladığımız ve sizin seçeceğiniz  üç hizmetten birisi olmak kaydıyla  

1- Her Yıl Yapılması Gereken Zorunlu Deprem Sigorta Poliçe bedelini
2-Periyodik Yıllık Kombi Bakımı
3- Daire Kiralayan  Müşterimizin İski Güvence bedelini 

 ADRESS EMLAK SİZİN ADINIZA ÖDÜYOR.

Siz değerli müşteri ve yatırımcılarımıza ait olan ev,iş yeri ve  dükkanlarınız kiralama ve/veya  satış işlemleriniz için  1998 yılından beri hizmetinizde olan Adress Emlak tarafından sizlerin kullanımıza sunulan  Türkiyenin gayrimenkul ve emlakçılık alanındaki tek iş geliştirme modelimizdeki  yeni nesil  yardımcı hizmetlerimizden birini seçmeniz ile iş  modelimizi işler hale getiryoruz. 
 Gayrimenkul ve Emlakçılık tarihinde Türkiyenin ilk ve tek iş geliştirme modelini sizlerin hizmetinize sunduk. 
Bizi tercih edip  mülkünüzü bize tesliminizle başlayan  ve kiralama yada satış işlemini gerçekleştiği anda sizin tercih ettiğiniz yeni nesil yardımcı hizmetin  bedelini ödeyerek size verdiğimiz  sözü yerine getiriyoruz.  Hatta tercih ettiğiniz bu hizmetin   bedelini daha önceden siz ödemiş olsanız bile  size nakit olarak  iade ediyoruz .Kısaca sunulan hizmetlerden sizi mutlak faydalandırıyoruz.
GAYRİMENKULLERİNİZİ SATMANIN VE KİRALAMANIN
EN HIZLI VE EN KOLAY YOLU.
 
ADRESS EMLAK  OLARAK  YİNE BİR FARK VE FAYDA  YARATARAK.DEVRİM  NİTELİĞİNDE OLAN  YENİ  NESİL PAYLAŞIM  MODELİMİZİ GURURLA SUNARIZ.  
Bize Emanet ettiğiniz Mülkünüzü  istanbul ticaret odasına kayıtlı  ve meslek  odası  kaydı bulunan Myk 4/5 seviye sertifikalı olan vergi veren tüm saygıdeğer meslektaşlarımızla ,ortak pazarlama yaparak Tüm meslektaşlarımızın müşterilerine  rahatça sunabilmelerini sağlamak için portföyü açık hale getirmeyi  kabul ve  taahhüt ederiz. 
Bunu yapma biçimimiz Ücretli ilan portallarındaki ilan açıklamalarında ve Mülk üzerine astığımız  ilanlarımızın altına yazmak suretiyle açık portföy ilan ediyoruz.                  

Amacımız Adress Emlak'a güvenerek teslim ettiğiniz  mülkünüzün çok daha hızlı bir biçimde satılması veya kiralanmasını gerçekleştirerek sonuç almaktır. 
Açık portöy çalışma taahhütümüz ile bu çalışmadan elde edilecek olan kazancıda bölüşerek bir sıfırdan büyüktür  düşüncesine sahip çıkmak ve kooperatif mantığı ile Birlikten Güç Doğar sözüne olan inancımızı göstermek isteriz.
Adress Emlak 1998 yılından itibaren  Bu İşin Mutfağında  Mesleğe katkı içinde olabilmeyi hedef haline getirmiş Kurumsal bir Markadır.
Geliştirdiği Ve Sektörümüze kazandırdığı bu iş geliştirme modeli ile Adress Emlak Konusunda ilklere imza atan  yenilikçi ve paylaşımcı bir ofis olduğunu  ispatlamıştır.
Gayrimenkul ve Emlakçılık  alanındaki Yeni Nesil Hizmetlerle Dolu Olan İlk ve Tek İş Geliştirme Modelimiz Hepimize  Hayırlı Olsun 
Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizim  Bakanlığın Fikir ve Sanat eserleri Haklarının Korunması Amacıyla Çıkartılmış olan Kanun Gereğince bakanlık tarafından  yapılan araştırma neticesinde iş geliştirme modeli fikrimizin  bir eşinin benzerinin bulunmadığı  yapılan araştırma neticesinde tespit edilmiş olup Gayrimenkul ve Emlakçılık sektöründe bu iş modelini  yukarıda açıklanan biçimiyle ve Hizmetleriyle  tek  uygulayıcı  ve kullanıcının Adress Emlak olduğu bakanlıkça tespit edilmiş olup  İş geliştirme fikri Modelimiz Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizim  Bakanlığı Fikir ve Sanat eserleri Haklarının Korunması Amaçlı Çıkartılmış olan Kanunla korunmakta olup  1/1/2020 tarihinde Eser/hak sahipliği Asıl eser sahibi  olarak tescil edilmiştir.
Her hakkı saklıdır

Saygılarımla
Serdar karataş
Adress Emlak Yön. Ort.

Detaylar ve İrtibat için:

0216 425 1 425

[email protected]

 

 

ADRESS İŞ MODELİ