ADRESS EMLAK 'TAN  TÜRKİYENİN GAYRİMENKUL VE EMLAKÇILIK ALANINDAKİ TEK İŞ  GELİŞTİRME MODELİ 

                    YENİ NESİL HİZMETLER                                       

                           

 

Adress Emlak Türkiyede Gayrimenkul ve Emlakçılık sektöründe Bir İlk’e imza atmaktan  ve siz değerli Müşteri ve yatırımcılarımızla bunu Paylaşmaktan  onur ve gurur duymaktayız.

Adress Emlak iş geliştirme modeli sayesinde  Gayrimenkul ve Emlakçılık  alanında Çok uzun zamandır kimsenin dokunmadığı  konulara cesur  dokunuşlarda bulunarak  Yeni nesil yardımcı  hizmetlerlerimizi , Etik ve kurumsal paylaşım modelimizi , sizler ve meslektaşlarımızla  tanıştırıyoruz.

 

İş geliştirme Modelimizde Adress Emlak,tan  Daire kiralayan müşterilerimiz içinde bir yardımcı yeni nesil bir hizmet mevcuttur . Kiralama hizmetinin sonuçlanmasının ardından Kiracı müşterimize küçük bir jest yaparak İski abonelik güvence  bedelini  biz ödüyoruz .

Yeni nesil Hizmetlerimizden  Pilot olarak seçtiğimiz üç yardımcı  hizmet Ürününü tanıtmak istiyoruz.

Ev yada iş yerlerinizin Satılması yada kiralama hizmeti alınması sonucunda Aşağıda sıraladığımız ve sizin seçeceğiniz  üç hizmetten birisi olmak kaydıyla 

 

1- Her Yıl Yapılması Gereken Zorunlu Deprem Sigorta Poliçe bedelini

2-Yıllık kombi & klima  ve kalorifer petekleri bakım ücret bedelini

3- Daire Kiralayan  Müşterimizin İski Güvence bedelini

 

 ADRESS EMLAK SİZİN ADINIZA ÖDÜYOR.

 

Siz değerli müşteri ve yatırımcılarımıza ait olan ev,iş yeri ve  dükkanlarınız kiralama ve/veya  satış işlemleriniz için  1998 yılından beri hizmetinizde olan Adress Emlak tarafından sizlerin kullanımıza sunulan  Türkiyenin gayrimenkul ve emlakçılık alanındaki tek iş geliştirme modelimizdeki  yeni nesil  yardımcı hizmetlerimizden birini seçmeniz ile iş  modelimizi işler hale getiryoruz.

 Satılık &Kiralık gayrimenkulünüzün değerlendirilmesi amaçlı Bizi tercih edip  mülkünüzü bize tesliminizle başlayan  ve kiralama yada satış işlemini gerçekleştiği anda sizin tercih ettiğiniz yeni nesil yardımcı hizmetin  bedelini ödeyerek size verdiğimiz  sözü yerine getiriyoruz.  Hatta tercih ettiğiniz bu hizmetin   bedelini daha önceden siz ödemiş olsanız bile  size nakit olarak  iade ediyoruz .Kısaca sunulan hizmetlerden sizi mutlak faydalandırıyoruz.

 

 ADRESS EMLAK  OLARAK  YİNE BİR FARK VE FAYDA  YARATARAK.DEVRİM  NİTELİĞİNDE OLAN  YENİ  NESİL ETİK VE KURUMSAL  PAYLAŞIM  MODELİMİZİ GURURLA SUNARIZ. 

Bizimle yaptığınız Tek Yetkili Sözleşmesinde Emlakçıya  Yüklenen Tenbelleşen, rehavete eren yatan çalışmayan emlakçı  Algısına son verdik.Karınca Misali çalışkanlığa geçişi sağlar bir model geliştirdik.

Tek yetkili olamamıza rağmen   Bize emanet edilen gayrimenkulü açık portföy ilan ederek Meslektaşlarımızın  kendi Müşterilerine sunum yapmalarına  imkan vererek en yüksek müşteri sayısına ulaşmak suretiyle  en hızlı biçimde kiralama ve şatış şansına sahip  ilk ve tek etik ve kurumsal modeldir.

1 Değil  1000 Emlakçı İle Paylaşıyoruz.

 İstanbul ticaret odasına kayıtlı  ve meslek  odası  kaydı bulunan Myk 4/5 seviye sertifikasına sahip olan vergi veren legal Tüm meslektaşlarımızla paylaşıyoruz.

Paylaşım modelimzin farkı Ücretli ilan portallarındaki ilan açıklamalarında ve Mülk üzerine astığımız Afişlerin altına  okunaklı biçimde yazmak suretiyle açık portföy ilan ediyoruz.

Böylece Mülk  paylaşımımızı Farklı ve istekli bir biçimde yapmış olmaktayız.               

Kurumsal çalışma modelimiz sayesinde Mülk ile ilgili olarak Tüm sunum ve gezi programlarının Adress Emlak Tarafından Bizzat Eşliğinde Yapılması sayesinde  Ne İlan Nede Bilgi Kirliliğine İmkan Verilmeden Meslektaşlarımıza , Alıcı Ve Satıcılara Eksiksiz Bir Hizmet İmkanı sunan Tek  Etik Paylaşma Modelidir.

Açık portöy çalışma taahhütümüz ile bu çalışmadan elde edilecek olan kazancıda  birlikte iş birliği yaptığımız meslektaşımla bölüşerek bir sıfırdan büyüktür  düşüncesine sahip çıkmak ve Birlikten Güç Doğar sözüne olan inancımızı göstermek isteriz.

Adress Emlak 1998 yılından itibaren  Bu İşin Mutfağında  Mesleğe katkı içinde olabilmeyi hedef haline getirmiş Kurumsal bir Markadır.

Geliştirdiği Ve Sektörümüze kazandırdığı bu iş geliştirme modeli ile Adress Emlak Konusunda ilklere imza atan  yenilikçi ve paylaşımcı bir ofis olduğunu  ispatlamıştır.

Gayrimenkul ve Emlakçılık  alanındaki Yeni Nesil Hizmetlerle Dolu Olan İlk ve Tek İş Geliştirme Modelimiz Hepimize  Hayırlı Olsun

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizim  Bakanlığın Fikir ve Sanat eserleri Haklarının Korunması Amacıyla Çıkartılmış olan Kanun Gereğince bakanlık tarafından  yapılan araştırma neticesinde iş geliştirme modeli fikrimizin  bir eşinin benzerinin bulunmadığı  yapılan araştırma neticesinde tespit edilmiş olup Gayrimenkul ve Emlakçılık sektöründe bu iş modelini  yukarıda açıklanan biçimiyle ve Hizmetleriyle  tek  uygulayıcı  ve kullanıcının Adress Emlak olduğu bakanlıkça tespit edilmiş olup  İş geliştirme fikri Modelimiz Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizim  Bakanlığı Fikir ve Sanat eserleri Haklarının Korunması Amaçlı Çıkartılmış olan Kanunla korunmakta olup  1/1/2020 tarihinde Eser/hak sahipliği Asıl eser sahibi  olarak tescil edilmiştir.

Her hakkı saklıdır

 

Saygılarımla

Serdar karataş

Adress Emlak Yön. Ort.

ADRESS İŞ MODELİ