Dask Sigortası

17 Ağustos 1999 tarihinde Kocaeli ve 12 Kasım 1999 tarihinde Düzce’de meydana gelen depremlerden sonra çıkarılan 587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortası Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile 27 Eylül 2000 tarihinden itibaren Zorunlu Deprem Sigortası (ZDS) sistemi uygulamaya konulmuş ve bu sigortayı sunmak üzere Devlet tarafından Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) kurulmuştur.

 

Adress Emlak Türkiyenin  tek gayrimenkul ve Emlakçılık alanındaki iş geliştirme modeli içinde evinizin  zorunlu deprem poliçe ücretini sizin adınıza ödüyor.

Hatta siz daha önceden dask poliçenizi yaptırmış olsanız bile Bu hizmetten koşulsuz olarak yararlanmanızı sağlıyor ödediğiniz ücreti size geri iade ediyoruz.

 

Sizlere Bu yeni nesil hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Kombi Bakım Hizmetleri

Evlerimizin ve  iş yerlerimizin ısıtma konforunu düzenleyen kombi  cihazlarımızın her yıl düzenli bakımlarını yaptırarak Biz kullanıcılarına uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam edeceklerdir.

 

Adress Emlak Türkiyenin tek gayrimenkul ve Emlakçılık alanındaki iş geliştirme modeli içinde Ev veya işyerlerinizde bulunan kombi cihazlarınızın yıllık olarak yapılan periyodik bakım ücretini sizin adınıza Adress Emlak ödüyor.

Hatta siz daha önceden bu hizmetleri  yaptırmış olsanız bile Bu hizmetten koşulsuz olarak yararlanmanızı sağlıyor ödediğiniz ücreti size geri ödüyoruz.

 

 Siz değerli müşterilerimizi Bu Yeni nesil hizmetler ile Tanıştırmaktan mutluluk duymaktayız.

 Yıllık Kombi Bakım içeriği:

- Öncelikli olarak cihazınızın içinde kalan su boşaltılır,

- Daha sonra genleşme tankının içinde ki hava basıncı ölçülür ve eksikse hava takviyesi edilir,

- Genleşme Tankının içinde mutlaka 0.75 Bar olması gerekmektedir,

- Kombinin kalorifer filtrelerini sökülür temizlenir ve tekrar yerine takılması.

 

Sizlere Bu yeni nesil hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Kiralık Daire Yardımcı Hizmeti

Adress Emlak’tan Daire kiralayan müşterilerimize Türkiye’nin Gayrimenkul ve Emlak’çılık alanında geliştirdiği tek iş geliştirme modeli içindeki yeni nesil “yardımcı hizmetlerden” biri olan kiralanan dairenin İski abonelik depozito ücretini Adress Emlak ödüyor.

İS MODELİ DETAYLAR